Добова оренда квартир в Миколаїв

12 пропозицій

Миколаїв, Карла Либкнехта 2Б

2 комн. квартира

Миколаїв, Карла Либкнехта 2Б

450 Дмитрий Биль
Миколаїв, Адмиральская 29

1 комн. квартира

Миколаїв, Адмиральская 29

400 Дмитрий Биль

Миколаїв
Славне місто кораблів - Миколаїв, який розташувався міжрічками Південний Буг і Інгул завжди славився кораблями, які спускали на водузаводи-гіганти розташовані на території міста. З часом з промислового містаМиколаїв перетворився на зелений і південний, цілком сприятливий для туризму.
Місто споруджен
е  так, що збудь-якого району можна дістатися без істотних витрат часу такоштів. Самий жвавий район в місті – Центральний . Всі бізнес  зустрічі, романтичні прогулянки, а такожміські свята та ярмарки зосереджені саме на центральних вулицях і площах.  Знайти квартиру щодобово в цьому районі нескладе ніяких труднощів - варіантів багато. Ви можете зняти  VIP квартира з шикарним ремонтомабо орендувати маленьку  1- кімнатнуквартиру-студію. Якщо ви хочете зняти квартиру подобово в центрі, вивчіть вкаталозі на allflat.com.ua. пропозиції по вулиці Декабристів, Адміральській, в районіпроспекту Леніна.
Проживаючи саме в центральному
 районі  можна  відчути  все  життя  Миколаєва  зсередини.Напевно, кожен повинен прогулятися по вулиці  Радянській. Така вулиця є вкожному місті колишнього СРСР, але в Миколаєві - це центральна вулиця.  Її  багато разів перейменовували, то доЄлисаветградської, то в Соборну. Сьогодні на Радянській вулиці ви можете відвідатипам\'ятник-фонтан покровителю міста - Святому Миколаю, посидіти в Каштановомусквері і спуститься на нижній БАМ, звідки відкривається прекрасний вид на іншірайони через річку  Південний Буг.Транспортний рух тут заборонено, жителі  та гості міста насолоджуються зеленимиплатанами, квітучими магноліями, ласують морозивом. Якщо вам вдасться знятиквартиру подобово в цьому районі заздалегідь поцікавтеся де припаркувати авто.Насправді місце дуже вигідне - багато магазинів, кафе, є аптеки, банки та інші потреби.
Більш демократичний район - Соляні.  Зняти квартируподобово тут буде значно дешевше. Центрі міста і варіантів не менше. Район, ще недавно вважався спальним куточком міста,наче ожив. Разбудіть його зміг новий парк екстремальних розваг, стадіон і паркмотузкових атракціонів. У каталозі квартир на allflat,com.ua ви можетевибрати 1-кімнатні і 4-х кімнатні квартири подобово в потрібному вам районі завартістю в рази дешевше готельних номерів.
Один з улюблених районів молоді це район вулиціСадовій. Тут вигідно зняти апартаменти подобовоз видом на проспект, який вночі спалахує неоном вивісок і яскравим світломвуличних ліхтарів. Уздовж всієї вулиці розташований Сквер Європи, дезапалюються різнокольорові фонтани і квітучі дерева. Недалеко від парку розташованийвеликий розважальний центр, де ви можете смачно перекусити, орендуватиконференц-зал, провести бізнес зустрічі, відвідати багатозальний кінотеатр ізайнятися шопінгом в своє задоволення.
У районі Намив, який розташований в прибережній зоні річкиможна орендувати квартири в багатоповерхових новобудовах, звідки відкриваєтьсяпрекрасний вид через річку на прилеглу частину  Миколаївської області. У цьому районірозташований великий льодовий каток, де миколаївці та гості міста можутьіспольнять піруети на ковзанах або набити пару шишок. Чи потрібно говорити, щоподібні розваги в південному місті користуються особливим попитом. У теплу поруроку на березі річки розташовуються численні кафе, де перебиваючи один одногогримить музика, подають крижаний мохіто, грають у волейбол у бікіні інасолоджуються літом. Відкрийте для себе курортний Миколаїв!
Найбільш економним варіантом будуть квартири в районі ПТЗі Сортировки. Проїзд до центру з цих районів займе 10 хвилин, але при цьому виможете зняти двокімнатну квартиру недорого, за ціною трохи дорожче однушки вцентрі.
Миколаїв - привітний українське місто на будь-якийгаманець. По справах або для розваг - квартири подобово в Миколаєві вибирайтена  
allflat.com.ua.  ще до від\'їзду.
...